Kontakt kundeservice

Kontakt kundeservice

Vi takker mange gange for din interesse!

Har du spørgsmål ? Vil du efterlade en kort besked til bott eller ringes direkte op?

Vi hjælper dig gerne med enhver art for spørgsmål. bott konfigurerer din bil- eller værkstedsindretning individuelt.

For yderligere informationer eller spørgsmål, kontakt os gerne her og vi vil svare dig tilbage så hurtigt som muligt.

Loading...
Felter markeret med * skal udfyldes.
Samtykkeerklæring*
Databeskyttelse*

Bott Danmark A/S

bott Partner:

   

Aalborg
Bilindretning ApS
(Thermoflex)

Svendborgvej 11
Aalborg Øst,
Dänemark 9220
40875247

Larsen 
Autoindretning

7 Birkmosevej
Ringkøbing,
Dänemark 6950
97330095

 

Dansk Auto Logik A/S

10 Koldingvej
Vamdrup,
Dänemark 6580
20622005

 

Sp/f NORT

Karlamagnussarbreyt 6 A
Hoyvik, Færørne,
Färöer 188
(+298) 776677

Midtjysk Autoindretning

Drejervej 13
Sunds,
Dänemark 7451
40271029

Midtjysk Autoindretning

Rundbjergvej 11
Tilst,
Dänemark 8381
40271029

Scandinavian Auto Logistics

9 Vestkraftgade
Esbjerg,
Dänemark 6700
30347557

LTS-Montage

Nr Bjertvej 181
Kolding,
Dänemark 6000
24904125

 

LTS-Montage

Nr Bjertvej 181
Kolding,
Dänemark 6000
24904125

Nehrkorn Nielsen ApS

Rørgangen 9
Karlslunde,
Dänemark 2690
31576483

Elektro Center ApS

Odinsvej 26
Ringsted,
Dänemark 4100
57676065

MKL Montering &
service Aps

Industrivej 11
Herlufmagle,
Dänemark 4160
50404040

Dansk Montage og
Sikring ApS

Fabriksvej 74
Næstved,
Dänemark 4700
71994331

NBC-Bilcenter

Bøgevej 1,
Systofte Skovby
Nykøbing F,
Dänemark 4800
24253637

Villekjærs Biler

6 Ålandsvej
Viborg,
Dänemark 8800
40937709

Kontakt os

Mika Hamalainen

Direktør

mika.hamalainen@bott.dk

Telf: +45 6341 1583
mobil: +45 2250 4418
LinkedIn

Charles Paulsen

Key Account Manager Øst

Bilindretninger / Salgskonsulent
værkstedsindretninger

charles.paulsen@bott.dk
mobil: +45 2598 0882
LinkdIn

Michael Brandt

Key Account Manager Vest
Bilindretninger

Michael.brandt@bott.dk
mobil: +45 25980889

Morten Troelsen

Key Account Manager Vest
Værkstedsindretninger

Morten.troelsen@bott.dk
mobil: +45 2598 0881

Jakob Quaade

Salgskonsulent, Bilindretning (Sjælland & Øerne)

jakob.quaade@bott.dk
Telf: +45 2598 0890
LinkdIn

Lasse Østergaard Olesen

Salgskonsulent, bilindretning (Syd/Midtjylland & Fyn)

lasse.olesen@bott.dk
mobil: +45 2425 2452
LinkdIn

Henrik Zinck Wulff

Salgskonsulent, bilindretning (Nordjylland)

henrik.wulff@bott.dk
mobil: +45 2598 0887
LinkdIn

Kenneth Dyhr

Salgskonsulent

Kenneth.dyhr@bott.dk
mobil: +45 4412 2283

Pia Jørgensen

Finans & PA

pia.jorgensen@bott.dk

Telf: +45 6341 1585

LinkedIn

Jesper Dalsgaard

Teknisk ansvarlig

jesper.dalsgaard@bott.dk
Tlf: +45 63411586
Mob: +45 25980884
LinkdIn

Heidi Kjær Nikolaisen

Teknisk kundesupporter

Heidi.nikolaisen@bott.dk
Tlf: +45 63411588
Mobil: +45 44127632

Dorthe Holst

Teknisk kundesupporter

dorthe.holst@bott.dk
Tlf: +45 63411587
Mob: +45 44 127631

Torben Gertsen

Freelance montør

bott@bott.dk
Tlf: +45 64414418

Carsten Møller Ladefoged Benborg

Freelance montør

bott@bott.dk
Tlf: +45 64414418

Sarah Egholm

Webmaster

sarah.egholm@bott.dk

Tlf: +45 6341 1582

Looking for a bott distributor in your country?

Click on the button!